+420 776 286 007 info@maappi.com

ESHOP MAAPPI OTEVŘEN. POŠTOVNÉ ZDARMA OD 1500 Kč. RAČTE VSTOUPIT

29.3.2017

Autista pro autisty

V rámci zářijové edice pražského týdne módy MBPFW proběhla trochu jiná přehlídka, která obsahovala devět modelů. Modely vytvořili přední módní návrháři ze tří látek, jejichž potisk navrhl Matěj Hošek.

Pro projekt s názvem Autista pro autisty se nadchli přední česká návrhářka Kateřina Geislerová, designérka luxusního spodního prádla Tereza Vu a také slovenský módní návrhář Michael Kovacik. Samotná přehlídka sklidila obrovský potlesk. Modely ihned po skončení putovaly do multibrandového butiku The Border v Maislově ulici 1 v centru Prahy, kde se prodávaly a výtěžek z prodeje půjde na nadační fond Auttalk Kateřiny Sokolové. A právě Kateřina Sokolová jako bývalá miss, ale především úspěšná modelka vynesla jeden z modelů Michaela Kovacika na molo a stala se hvězdou přehlídky.

Tím však večer zdaleka neskončil. Automobilka Mercedes-Benz se rozhodla celý projekt podpořit více než jen samotnou kolekcí a Marc Boderke, generální ředitel společnosti Mercedes-Benz Česká republika předal Kateřině Sokolové šek v hodnotě 250 000 Kč na podporu rodin pečujících o děti s poruchou autistického spektra, kterým se nadační fond Auttalk věnuje.

MBPFW

Maappi social media dashboard

Parťáci